Prosíme i akutní pacientky, aby se objednaly telefonicky či sms.  Sledujte  prosím na titulní straně, kdy neordinujeme.

 

Objednání  pacientek je  možné  telefonicky na 720 428 518  , možno napsat i sms, sestřička zavolá nazpět - preferujeme- je to rychlejší nebo  Online  (informace pro pacientky s  nadstandardní kartou -   po kliknutí na odkaz zadáte svůj email a obdržíte heslo. Po vyplnění hesla vám systém nabídne možnost objednat se, napište prosím krátce důvod návštěvy ).

 

Nabízíme pacientkám s nadstandardní kartou možnost zaslání elektronického receptu do emailu.

Email neslouží k objednání, ale pouze ke krátkým konzultacím a dotazům nových pacientek a pacientek s nadstandardní kartou (na emaily odpovídáme průběžně, tak jak to dovolí další povinnosti), ale negarantujeme čas a rychlost  odpovědi -  odpověď napíše sestřička či lékař. 

Před odesláním dotazu si prosím prostudujte naše informační rubriky, zda zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz - viz těhotné maminky, výtoky atd.

Také žádáme pacientky, aby dodržovaly časy objednání, respektive dorazily několik minut  předtím,  kvůli eventuální administrativě. Dále je před gynekologickým vyšetřením vhodné se dojít vymočit a oznámit sestře datum poslední menstruace. Pokud nemůžete na vyšetření dorazit, dejte nám prosím vědět.

 

Předem děkujeme